Spis firm
 

INTEL
 

PANASONIC
 

BOSCH
 

RS Components Sp. z o.o.
 

SECTRON
 

Willow Technologies
 

MASTERS Sp. z o.o.
 

ABB
 

Visual Communications Company, LLC
 

Sonderhoff Holding GmbH
 

Radio Frequency Systems
 

LEM
 

MENCOM
 

Analog Devices
 

HIROSE ELECTRIC CO., LTD
HomePage
Ochrona
Telewizory
Audio
Telefony komórkowe
Komputery
Notebooki
Tablety
Drukarki
Monitory
Zegarki
Projektory
Okulary
Aparaty fotograficzne
Myjki
Lodówki
Pralki
Odkurzacze
Narzędzia
Elektromobilność
Energia słoneczna
Oświetlenie
Praca
Targi, wystawy, szkolenia
Wideoteka
Różne
LUMIX S 85mm
 
Kompaktowy oraz lekki obiektyw stałoogni
Sony Alpha 7C
 
Sony wprowadza korpus α7C oraz nowy zmie
SRS-LSR200
 
Nowy bezprzewodowy głośnik Sony SRS-LSR2
Sony Xperia L4
 
Nowy smartfon Sony Xperia™ L4: wyświetla
Galaxy Z Flip
 
Przyszłość zmienia kształt: wyznaczaj tr
Galaxy XCover Pro
 
Samsung prezentuje Galaxy XCover Pro: wy
Portable SSD T7 Touch
 
CES 2020 – Samsung prezentuje przenośny
RX0 II
 
Nowy Sony RX0 II: najmniejszy i najlżejs
α6400
 
Sony ogłasza aparat bezlusterkowy α6400
WIHA-SB24670
 
Wielofunkcyjna latarka LED marki WIHA

Panasonic przedstawia LUMIX GX800: elegancki i stylowy aparat z zaawansowanymi technologiami selfie i zdjęć w trybie panoramicznym

Panasonic przedstawia LUMIX GX800: elegancki i stylowy aparat z zaawansowanymi technologiami selfie i zdjęć w trybie panoramicznym

Panasonic wprowadza dzisiaj na rynek kompaktowy bezlusterkowy aparat dla fanów selfie, który oferuje najwyższą wydajność. Oto LUMIX GX800 zapewniający świetną jakość obrazu osobom, które pragną uchwycić piękne scenerie i wyjątkowe momenty. Wyposażony w zaawansowane rozwiązania technologiczne aparat LUMIX GX800 ma obracany tylny wyświetlacz i całą gamę opcji, takich jak nowo zintegrowane funkcje rejestracji zdjęć i obrazów wideo w rozdzielczości 4K. A to wszystko w eleganckiej, stylowej i kompaktowej obudowie.

Trzycalowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 1040 tys. punktów można obrócić nawet o 180 stopni. Po wykonaniu obrotu aparat automatycznie przechodzi w tryb zdjęć autoportretowych. W trybie autoportretowym dostępny jest szereg funkcji pomocnych w pracy ze zdjęciami typu selfie, w tym nowo dodany tryb robienia selfie w rozdzielczości 4K. Dzięki funkcjom upiększania portrety mogą być jeszcze bardziej atrakcyjne. Funkcja Beauty Retouch, którą można zastosować po zrobieniu zdjęcia, pozwala na retusz estetyczny/wizażowy bezpośrednio w aparacie[1]. Ponadto użytkownicy mogą wyostrzyć lub rozmyć tło, w zależności od potrzeb, dzięki nowej funkcji kontroli tła – Background Control. W trybie autoportretowym można robić zdjęcia panoramiczne.

16-megapikselowa matryca Digital Live MOS bez dolnoprzepustowego filtra i nowy procesor obrazu Venus Engine umożliwiają uzyskanie wyrazistych obrazów o wysokiej rozdzielczości, co widać po świetnym kontraście w najdrobniejszych szczegółach. Wrażenie robi też odwzorowanie barw i maksymalna czułość ISO 25 600. 

Aparat LUMIX GX800 rejestruje płynne, charakteryzujące się wysoką rozdzielczością sekwencje wideo w rozdzielczości QFHD 4K (rozdzielczość 3840 x 2160) przy lub 24p w MP4*3. Dzięki technologii 4K użytkownicy aparatu mogą cieszyć się zdjęciami w rozdzielczości 4K i szeregiem funkcji pochodnych, takich jak Focus Stacking, Post Focus i Light Composition. 

Ci, który chcą mieć więcej twórczej swobody, mogą skorzystać z funkcji Creative Control (kreatywnej kontroli), Creative Panorama (kreatywnej panoramy) i Photo Style (stylów fotografii) włącznie z trybem zdjęć monochromatycznych (L.Monochrome). Tryb inteligentnej automatyki (Intelligent Auto) i przewodnik po kompozycji scen (Scene Guide) sprawiają, że z obsługą LUMIX GX800 poradzą sobie nawet ci, którzy wcześniej nie używali cyfrowych aparatów z wymiennymi obiektywami. Aparat ma zintegrowaną łączność z siecią Wi-Fi®, co zapewnia większą elastyczność podczas fotografowania i umożliwia natychmiastowe udostępnienie zdjęcia dzięki prostej obsłudze. 

Aparat LUMIX GX800 jest dostępny w obudowach w kolorze srebrnym, czarnym, pomarańczowym i czarnym podpalanym. Jego elegancki wygląd mieści się w kanonie stylistyki aparatów. 

Zrób zachwycający autoportret dzięki obsłudze selfie w rozdzielczości 4K i w trybie panoramicznym 
Nowy aparat LUMIX GX800 został tak zaprojektowany i opracowany, aby robienie selfie było jeszcze większą radością. Korzystając z przewagi, którą daje technologia 4K, aparat wychwyci najlepszy moment na zrobienie zdjęcia – kiedy wszyscy się uśmiechają przy robieniu grupowego selfie lub gdy w tle coś się porusza, na przykład przejeżdża pociąg. 

Funkcje upiększania umożliwiają robienie bardziej atrakcyjnych portretów dzięki efektom Soft Skin (gładkiej skóry), Defocusing (rozmycia) czy Slimming (wyszczuplenia). Po wykonaniu zdjęcia można zastosować w aparacie funkcję Beauty Retouch polegającą na retuszowaniu estetycznym lub wizażowym[1]. Nieważne, czy użytkownik robi zdjęcia podczas podróży czy w trakcie robiącej duże wrażenie imprezy – tryb kontroli tła (Background Control) sprawia, że może wybrać, czy tło zdjęcia będzie ostre czy rozmyte Zdjęcia typu selfie można również robić w trybie panoramicznym. Jest to rozwiązanie idealne dla grupowych selfie oraz dla autoportretów z dynamiczną scenerią w tle.

Tryb autoportretu włącza się automatycznie po obróceniu ekranu. Selfie można robić bez konieczności trzymania aparatu. Dzięki temu użytkownicy LUMIX GX800 mają wolne ręce, a tym samym większą swobodę i ekspresję w pozowaniu.
W aparacie GX800 funkcje Face Shutter i Buddy Shutter (wykrywania jednej lub dwóch twarzy) są dostępne przy wyzwalaniu migawki. Migawka uruchamia się z chwilą, gdy użytkownik pomacha ręką przed twarzą lub gdy w kadrze znajdą się dwie twarze.

Uchwyć każdą ulotną chwilę – wiodące technologie 4K i oszałamiające wyniki
Aparat LUMIX GX800 może nagrywać płynne, charakteryzujące się wysoką rozdzielczością 4K filmy. Mimo tak wysokiej wydajności jest niezwykle energooszczędny i ma kompaktowe rozmiary. 

Dzięki zastosowaniu technologii 4K użytkownik może robić zdjęcia w tej rozdzielczości z prędkością 30 kl./s, zatrzymując w kadrze ulotne chwile. Najlepsze ujęcie, które zostało zarejestrowane i zapisane w pliku z fotografiami seryjnymi w rozdzielczości 4K, można zapisać jako zdjęcie. W FOTO 4K dostępne są trzy tryby, których można użyć w zależności od sytuacji: 4K seryjne (tryb Burst), 4K Burst (Start/Stop) i 4K (Pre-burst). Wszystkie pozwalają użytkownikowi na zapis zdjęć w wysokiej rozdzielczości równoważnej 8 megapikselom. Jest to jakość wystarczająco dobra do druku w formacie A3. Istnieje możliwość zapisu do 150 klatek w ciągu 5 sekund następujących po wybranej klatce.

Aparat LUMIX GX800 wyposażono także w funkcję Post Focus, która pozwala na wybranie obszaru do wyostrzenia nawet po wykonaniu zdjęcia. Jest to pomocne na przykład podczas robienia zdjęć makro, które wymagają dokładnego ustawienia ostrości, lub fotografowania dynamicznej scenerii, gdzie wyostrzony obiekt ulega zmianom. Tę funkcję opracowano, łącząc bardzo szybki i precyzyjny system DFD (Depth From Defocus), technologię autofokusu i technologię 4K.

Wysoka jakość obrazu z realistycznymi szczegółami i imponującą reprodukcją barw
Aparat LUMIX GX800 pozwala na robienie żywych, realistycznych zdjęć z doskonałą rozdzielczością, wysokim kontrastem i perfekcyjną reprodukcją barw. Dzięki usunięciu filtra dolnoprzepustowego podwyższono wynikową rozdzielczości. Procesor obrazu Venus Engine odtwarza żywe, naturalne kolory – na przykład czystego nieba – rozdzielając odcień, nasycenie i jasność, a następnie precyzyjnie regulując każdy z tych parametrów oddzielnie. Połączenie matrycy Digital Live MOS i procesora obrazu Venus Engine zapewnia uzyskanie wyraźnych realistycznych obrazów z minimalnym szumem, nawet jeśli zdjęcia robione są w słabych warunkach oświetleniowych. 

Autofokus oparty na detekcji kontrastu z technologią DFD (Depth From Defocus) sprawia, że aparat jest szybki i dokładny. Jest to możliwe dzięki wymianie sygnałów cyfrowych pomiędzy aparatem a obiektywem, który pracuje przy maksymalnym ustawieniu 240 kl./s*1. Pozwala to na błyskawiczne (ok. 0,07 s.) automatyczne ustawienie autofokusu*2.

Szereg innych fascynujących funkcji

 Tryb iA+ (Intelligent Auto) do zdjęć i sekwencji wideo
Początkującym użytkownikom tryb iA (Intelligent Auto) daje możliwość robienia pięknych zdjęć dzięki różnym funkcjom wspomagającym takim, jak śledzenie przez autofokus, inteligentny wybór sceny, rozpoznawanie twarzy, inteligentna kontrola ISO i rozpoznawanie jedzenia.
• Przewodnik po scenach
Funkcja przewodnika po scenach (Scene Guide) [1]oferuje 21 przykładowych zdjęć zrobionych przez profesjonalnych fotografów. Użytkownik wybiera scenę najbardziej zbliżoną do sytuacji, którą chce uwiecznić, a aparat automatycznie ustawia optymalne parametry.
• Kreatywna kontrola
W aparacie LUMIX GX800 dostępny jest szereg funkcji fotografii artystycznej, dzięki któremu fotografia cyfrowa staje się zabawą.  Ten popularny  tryb kontroli kreatywnej obejmuje ogółem 22 filtry.
• Film poklatkowy
Aparat zaczyna automatycznie zapisywać zdjęcia według sekwencji z ustalonym interwałem czasowym po wcześniejszym ustawieniu momentu rozpoczęcia nagrywania, interwału i liczby zdjęć.
• Funkcja Snap Movie
Umożliwia nagranie krótkiego filmu (2/4/6/8 sekund) i stworzenie pokazu ruchomych zdjęć. W tej funkcji można stopniowo zmieniać ostrość lub dodawać efekt wyciemniania/rozjaśniania (koloru, czerni, bieli).

¹ Wymagana jest aktualizacja oprogramowania sprzętowego. Oprogramowanie sprzętowe zostanie wprowadzone na rynek w pierwszej połowie 2017 roku.
² Wymagana jest aktualizacja oprogramowania sprzętowego. Oprogramowanie sprzętowe zostanie wprowadzone na rynek w pierwszej połowie 2017 roku.
³ Rejestracja wideo w trybie Scene Guide w pewnych momentach może być niemożliwa.

2017010514 / 21.01.2017 / Aparaty fotograficzne / PANASONIC /

Kompaktowy oraz lekki obiektyw stałoogniskowy 85 mm o przysłonie F1.8 dla aparatów serii S – model S-S85
Kompaktowy oraz lekki obiektyw stałoogniskowy 85 mm o przysłonie F1.8 dla aparatów serii S – model S-S85
Firma Panasonic z przyjemnością przedstawia nowy obiektyw stałoogniskowy, LUMIX S 85 mm F1,8 (S-S85) z dużą przysłoną. Premierowy obiektyw LUMIX wzbogaci fotografię portretową dzięki pięknemu efektowi bokeh. Opierając się na systemie L-Mount dla pełnoklatkowych bezlusterkowych aparatów z serii LUMIX S, Panasonic zamierza wypuścić cztery obiektywy o dużej przysłonie F1,8, a 85 mm F1.8 jest pierwszym z nich.
.....
Panasonic rozpoczyna program aktualizacji firmware aparatów LUMIX S1H - Wyjście danych w formacie RAW przez interfejs HDMI
Firma Panasonic ogłosiła rozpoczęcie programu aktualizacji firmware do bezlusterkowego aparatu LUMIX S1H z matrycą pełnoklatkową w celu zwiększenia jego wydajności i użyteczności, zgodnie z zapowiedzią z września ubiegłego roku.
.....
Panasonic rozpoczyna program aktualizacji firmware aparatów LUMIX S1H - Wyjście danych w formacie RAW przez interfejs HDMI 
Panasonic przedstawia pierwszy wypiekacz - do chleba z chrupiącą skórką - „Croustina” (SD-ZP2000) 
Panasonic przedstawia pierwszy wypiekacz - do chleba z chrupiącą skórką - „Croustina” (SD-ZP2000)
W dzisiejszym społeczeństwie liczy się przede wszystkim czas, a najważniejsze staje się to, czego doświadczamy. Dzięki wprowadzeniu na rynek nowego wypiekacza - do chleba z chrupiącą skórką - Panasonic „Croustina” ZP2000 przygotowanie wymarzonego pieczywa, którym można cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi, stało się łatwe jak nigdy dotąd.
.....
Panasonic opracowuje dwa modele pierwszego pełnoklatkowego aparatu bezlusterkowego
Firma Panasonic opracowała dwa modele swojego pierwszego bezlusterkowego aparatu cyfrowego z pełnoklatkową matrycą 35 mm — LUMIX S1R oraz S1. Oba modele są wyposażone w pierwszą na świecie*1 funkcję rejestracji filmów 4K 60p/50p oraz system stabilizacji obrazu Dual I.S. Panasonic chce je wprowadzić na rynek światowy w ramach serii LUMIX S w pierwszej połowie 2019 r.
.....
Panasonic opracowuje dwa modele pierwszego pełnoklatkowego aparatu bezlusterkowego 
Zanurz się w muzyce, zakładając słuchawki nauszne Panasonic HD605N z redukcją szumów
Zanurz się w muzyce, zakładając słuchawki nauszne Panasonic HD605N z redukcją szumów
Firma Panasonic poinformowała o wprowadzeniu na rynek najnowszego modelu bezprzewodowych słuchawek nausznych. Nowe słuchawki HD605N z adaptacyjnym układem redukcji szumów, zapewniają czysty dźwięk w wysokiej rozdzielczości zarówno poprzez Bluetooth, jak i połączenie przewodowe.
.....
Zestaw głośników bezprzewodowych klasy Premium OTTAVA S SC-C50: Elegancja kompaktowej obudowy oraz dźwięk wypełniający przestrzeń
Firma Technics przedstawiła nowy zestaw bezprzewodowych głośników klasy Premium OTTAVA™ S SC-C50 na targach High-End Audio Show w Monachium. OTTAVA™ S SC-C50 oferuje technologie akustyczne zapewniające czysty dźwięk w niezwykle szerokiej scenie dźwiękowej, a wszystko to przy niewielkim rozmiarze.
.....
Zestaw głośników bezprzewodowych klasy Premium OTTAVA S SC-C50: Elegancja kompaktowej obudowy oraz dźwięk wypełniający przestrzeń
Przedstawiamy LUMIX FT7: bezkonkurencyjnie solidny i wytrzymały aparat dla miłośników pleneru
Przedstawiamy LUMIX FT7: bezkonkurencyjnie solidny i wytrzymały aparat dla miłośników pleneru
Utrwal najwspanialsze przygody dzięki filmom i zdjęciom w trybie 4K — nawet w najtrudniejszych warunkach.
.....
Nowy kompaktowy system stereo Technics SC-C70
Technics przedstawia system stereo o doskonałej jakości dźwięku i wyjątkowej stylistyce
.....
Nowy kompaktowy system stereo Technics SC-C70
Przełomowe telewizory 4K Pro Ultra HD wyznaczają nowe standardy. W ofercie telewizorów LED Panasonic na rok 2017 szczególną rolę odgrywa technologia HDR
Przełomowe telewizory 4K Pro Ultra HD wyznaczają nowe standardy. W ofercie telewizorów LED Panasonic na rok 2017 szczególną rolę odgrywa technologia HDR
Panasonic spełnia obietnicę zapewnienia klientom wrażeń dostępnych wcześniej tylko w sali kinowej, wprowadzając na rynek większe, szybsze i jaśniejsze panele oferujące jeszcze doskonalsze odwzorowanie kolorów, głębokie czernie i płynność ruchu.
.....
Spektakularne telewizory Panasonic EZ1000 i EZ950 4K Pro HDR OLED wyznaczają nowy poziom w roku 2017
Najdokładniejszy i najbardziej zaawansowany technicznie procesor sygnału wideo zastosowany przez firmę Panasonic łączy niezrównane możliwości reprodukcji kontrastu i barw gwarantowane przez technologię OLED. To rozwiązanie wprowadzi do Twojego domu całkowicie nową jakość rodem z Hollywood
.....
Spektakularne telewizory Panasonic EZ1000 i EZ950 4K Pro HDR OLED wyznaczają nowy poziom w roku 2017
Technics wprowadza na rynek nowy produkt Grand Class SL-1200GR
Technics wprowadza na rynek nowy produkt Grand Class SL-1200GR
Technics zaprezentował nowy gramofon Grand Class SL-1200GR z bezpośrednim napędem talerza dla entuzjastów audio. To standardowy model wykorzystujący technologie zastosowane w SL-1200G, który został opracowany jako gramofon referencyjny dla nowej generacji produktów z bezpośrednim silnikowym napędem talerza.
.....
Dzięki kompleksowej ewolucji najwyższej klasy jednoobiektywowy bezlusterkowy cyfrowy LUMIX GH5 to pierwszy na świecie aparat umożliwiający zapis filmów w formacie 4K 60p/50p, 4:2:2 10 bitów z pełnią mobilnych możliwości
Firma Panasonic ogłosiła dziś premierę LUMIX GH5, najnowszego flagowego modelu z linii jednoobiektywowych bezlusterkowych aparatów cyfrowych LUMIX G, które opierają się na standardzie Mikro Cztery Trzecie.
.....
Dzięki kompleksowej ewolucji najwyższej klasy jednoobiektywowy bezlusterkowy cyfrowy LUMIX GH5 to pierwszy na świecie aparat umożliwiający zapis filmów w formacie 4K 60p/50p, 4:2:2 10 bitów z pełnią mobilnych możliwości
Panasonic przedstawia LUMIX GX800: elegancki i stylowy aparat z zaawansowanymi technologiami selfie i zdjęć w trybie panoramicznym
Panasonic przedstawia LUMIX GX800: elegancki i stylowy aparat z zaawansowanymi technologiami selfie i zdjęć w trybie panoramicznym
Panasonic wprowadza dzisiaj na rynek kompaktowy bezlusterkowy aparat dla fanów selfie, który oferuje najwyższą wydajność. Oto LUMIX GX800 zapewniający świetną jakość obrazu osobom, które pragną uchwycić piękne scenerie i wyjątkowe momenty. Wyposażony w zaawansowane rozwiązania technologiczne aparat LUMIX GX800 ma obracany tylny wyświetlacz i całą gamę opcji, takich jak nowo zintegrowane funkcje rejestracji zdjęć i obrazów wideo w rozdzielczości 4K. A to wszystko w eleganckiej, stylowej i kompaktowej obudowie.
.....
Panasonic przedstawia nowy aparat LUMIX FZ82, idealny dla miłośników pleneru pragnących uchwycić każdą niesamowitą chwilę
Panasonic ogłosił dziś premierę nowego aparatu LUMIX FZ82 z popularnej serii FZ, który wyposażono w potężny zoom optyczny. Wyróżnia się on znakomitą łatwością sterowania (w tym obsługą manualną) rejestracji zdjęć i wideo. Aparat LUMIX FZ82 ma niezwykle wszechstronny szerokokątny obiektyw LUMIX DC VARIO 20 mm z 60-krotnym zoomem optycznym (odpowiednik aparatu 35 mm z obiektywem 20–1200 mm).
.....
Panasonic przedstawia nowy aparat LUMIX FZ82, idealny dla miłośników pleneru pragnących uchwycić każdą niesamowitą chwilę
Technics wprowadza na rynek Grand Class SB-G90: Kolumny podłogowe z precyzyjnym odwzorowaniem lokalizacji źródeł pozornych i pełnią przestrzennej ekspresji
Technics wprowadza na rynek Grand Class SB-G90: Kolumny podłogowe z precyzyjnym odwzorowaniem lokalizacji źródeł pozornych i pełnią przestrzennej ekspresji
Technics zaprezentował dzisiaj nowe kolumny Grand Class SB-G90. Zbudowano je w oparciu o koncepcję liniowego przesunięcia fazowego i punktowego źródła dźwięku, co daje efekt szerokiej sceny dźwiękowej ze znakomitą klarownością i jednocześnie precyzją połączoną z realizmem prezentacji, zachowaną w szerokim paśmie częstotliwości od tonów niskich do najwyższych.
.....
Grand Class SU-G700: Doskonały wzmacniacz zintegrowany w pełni przekazujący energię chwili w muzyce
Firma Technics zaprezentowała nowy, zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny Grand Class SU-G700, wyposażony w system JENO (eliminacji zniekształceń typu jitter i optymalizacji kształtowania charakterystyki szumów) i LAPC (kalibracja fazy z dostosowaniem do obciążenia) oraz inne technologie audio klasy referencyjnej, co stanowi koncepcję, na której buduje się reprodukcję dźwięku o wysokiej czystości prezentacji.
.....
Grand Class SU-G700: Doskonały wzmacniacz zintegrowany w pełni przekazujący energię chwili w muzyce 
Profesjonala kamera cyfrowa Panasonic HC-X1 już w sprzedaży!
Profesjonala kamera cyfrowa Panasonic HC-X1 już w sprzedaży!
Już od końca grudnia na kilku rynkach Europy Środkowo-wschodniej dostępna będzie kamera HC-X1. Doskonałe urządzenie pozwalające na rejestrację obrazu w formacie 4K z szybkością 60p/50p.
.....
Panasonic wprowadza na rynek zestaw muzyczny hi-fi SC-UX100/102 z nowym potężnym brzmieniem i kompaktową stylistyką
Firma Panasonic przedstawiła całkowicie nowy system hi-fi SC-UX100/102, zaprojektowany, by dostarczać potężny i czysty dźwięk wypełniający pomieszczenie. Aplikacje MAX Juke i DJ Jukebox na smartfony z systemem Android pozwalają na zamawianie utworów, dzięki czemu wszyscy goście imprezy mogą uczestniczyć w dobieraniu muzyki.
.....
Panasonic wprowadza na rynek zestaw muzyczny hi-fi SC-UX100/102 z nowym potężnym brzmieniem i kompaktową stylistyką
Interesting video


Arduino LED filament clock


How Intel Makes Chips: Concept to Customer


Ghostbuster's Theme on eight floppy drives


Darude - Sandstorm on Eight Floppy Drives


HDD and Floppy Music: Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Firma tygodnia

INTEL
Spis firm


INTEL


PANASONIC


BOSCH


RS Components Sp. z o.o.


SECTRON


Willow Technologies


MASTERS Sp. z o.o.


ABB


Visual Communications Company, LLC


Sonderhoff Holding GmbH


Radio Frequency Systems


LEM


MENCOM


Analog Devices


HIROSE ELECTRIC CO., LTD


PANDUIT


GaN Systems


AT&S


TT Electronics


AUDIODIGITAL.CZ


MICROS


FUJITSU


LIDL


DATART


GLOBUS


TESCO


EURONICS


ALZA


OBI


PLANEO elektro
Kalendarz
Interesting video
The ISS Design Challenge ...
Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara
naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813